Wiki parool

NB! Wikilehekülge pääseb redigeerima parooliga, mille leiab, kui mõnes matemaatika-informaatikateaduskonna arvutiklassis vaadata kataloogi (\\math.ut.ee\materjalid) M:\os\wikiparoolid ja sealt oma UT kasutajanimelisse faili.

UT traadivõrgus olevast Windowsi arvutist saab võrgukoha \\math.ut.ee\materjalid külge ühendada. Käsurealt M: ketta külgeühendamiseks kasuta käsku:
net use M: \\math.ut.ee\materjalid /user:DOMENIS\kasutajanimi

Failile pääseb ka ligi, kui teha ssh (näiteks kasutades Putty klienti või Linuxis ssh kasutajanimi@math.ut.ee) ühendus serverisse math.ut.ee ja seal minna kataloogi (kasuta käsku):
cd /export/math/samba/materjalid/os/wikiparoolid/
Failide nimekirja kuvamiseks kasuta käsku:
ls
Faili sisu kuvamiseks kasuta käsku:
cat failinimi

  • Sellelt lehelt saab alla laadida programmi Putty

Osalejad praktikumirühmade kaupa

Nädalad 24-31

2. rühm (ÕIS) esmaspäeviti 10-12

  1. Madis Heinsoo arvuti 1
  2. Gertis Aru arvuti 2
  3. Kristian Hunt arvuti 3
  4. Karl Kruuse arvuti 4
  5. Taavi Ilp arvuti 5
  6. Rasmus Piho arvuti 7
  7. Taavi Kala arvuti 8
  8. Daniel Dubrovski arvuti 9
  9. Siim Ostra arvuti 10
  10. Andre Peedosaar arvuti 11
  11. Egert Hürges arvuti 12
  12. Priit Päll? arvuti 13
  13. Mihkel Visnapuu arvuti 14
  14. Artur Käpp arvuti 15
  15. Lauri Markus Samarütel arvuti 16

1. rühm (ÕIS) teisipäeviti 14-16

  1. Rein Torm arvuti 1
  2. Mattias Kõrv? arvuti 2
  3. Eduard Sing arvuti 3
  4. Risto Reinas arvuti 4
  5. Harri Alasi arvuti 5
  6. Taavo Salumaa arvuti 7
  7. Sander Siim arvuti 8
  8. Oliver Vahenõmm arvuti 9
  9. Hans Raukas arvuti 10
  10. Alari Truuts? arvuti 11
  11. Sirle Sagur arvuti 12
  12. Henrik Kristjan Imelik arvuti 13
  13. Ülari Laurson arvuti 14
  14. Aarne Aramaa? arvuti 15
  15. Karl Allik arvuti 16

3. rühm (ÕIS) kolmapäeviti 10-12

  1. Lauri Tammeveski arvuti 1
  2. Deniss Denissov arvuti 2
  3. Lauri Mihkels arvuti 3
  4. Ranno K. arvuti 4
  5. Heike Randlahe arvuti 5
  6. Karl Peedosk arvuti 7
  7. Tanel Joosep arvuti 8
  8. Jakob Mass arvuti 9
  9. Este-Liin Margens arvuti 10
  10. Tanel Õunapuu arvuti 11
  11. Indrek Reisberg arvuti 12
  12. Andres Kukka arvuti 13
  13. Dmitri Gabbasov arvuti 14
  14. Tair Vaher arvuti 15
  15. Merilin Säde arvuti 16

4. rühm (ÕIS) kolmapäeviti 16-18

  1. Rain Aavisto arvuti 1
  2. Heidi Raimla arvuti 2
  3. Timo Piirmann arvuti 3
  4. Marika Zirk arvuti 4
  5. Janno Siim arvuti 5
  6. Henri Perkmann arvuti 7
  7. Tarmo Pilt arvuti 8
  8. Kaarel Viigi arvuti 9
  9. Anton Matskevitš arvuti 10
  10. Martin Reilent arvuti 11
  11. Siim Plangi arvuti 12
  12. Marit Asula arvuti 13
  13. Angela Sahk arvuti 14
  14. Ahti Laurisson arvuti 15
  15. Liisi Jalas arvuti 16

Nädalad 32-39

6. rühm (ÕIS) esmaspäeviti 10-12

  1. arvuti 1
  2. Johannes Soobik arvuti 2
  3. Raido Uudel arvuti 3
  4. Hanno Soo arvuti 4
  5. Meelis Hallisk? arvuti 5
  6. Sigrid Alaveer arvuti 7
  7. Tanel Sokman arvuti 8
  8. arvuti 9
  9. Andres Mihkelson arvuti 10
  10. Sander Soo arvuti 11
  11. Karel Pärlin arvuti 12
  12. arvuti 13
  13. Ilja Smirnov arvuti 14
  14. Henrik Ling arvuti 15
  15. Taavi Karelson arvuti 16

5. rühm (ÕIS) teisipäeviti 14-16

  1. Klara Aslanova arvuti 1
  2. Oliver Vahenõmm arvuti 2
  3. Ivar Mahhonin arvuti 3
  4. Alar Kirikal arvuti 4
  5. Mari-Liis Oldja arvuti 5
  6. Jevgeni Kremm arvuti 7
  7. Virge Terav arvuti 8
  8. Maksim Lind arvuti 9
  9. Helina Ziugand arvuti 10
  10. arvuti 11
  11. Rainer Viro arvuti 12
  12. Rain Tõugjas arvuti 13
  13. Jaagup Viil arvuti 14
  14. Silver Samarütel arvuti 15
  15. Indrek Kotkas arvuti 16

  1. Rene Ergma arvuti 11

7. rühm (ÕIS) kolmapäeviti 10-12

  1. Allar Soo arvuti 1
  2. Argo Mändla arvuti 4
  3. Martin Külvik arvuti 5
  4. Taavo-Taur Tammur arvuti 7
  5. Jaak Sõnajalg arvuti 8
  6. Merit Laidroo arvuti 9
  7. Katrin Valdson arvuti 10
  8. Mattias Nurk arvuti 11
  9. Ragnar Vent? arvuti 12
  10. Andreas Orlo arvuti 13
  11. Rauno Näksi arvuti 14
  12. Eva-Mari Luts? arvuti 15
  13. Harri Olak arvuti 16

8. rühm (ÕIS) kolmapäeviti 16-18

  1. Taavi Jaanson arvuti 1
  2. Joonas Limberg arvuti 2
  3. Karl Puusepp arvuti 4
  4. Edward Rõika arvuti 5
  5. Henry Mägi arvuti 7
  6. Henri Vares arvuti 8
  7. Olav Kokovkin arvuti 10
  8. Margus Pae arvuti 11
  9. Johani Vajakas arvuti 12

Ülejäänud:

  1. Allan Mitt arvuti
  2. Karl Jaen Lainevool? arvuti
  3. Roman Kokorõškin? arvuti
  4. Martin Roosileht? arvuti
  5. Liisbet Jürlau? arvuti
  6. Mikk-Erik Bachmann? arvuti