Wiki parool

NB! Wikilehekülge pääseb redigeerima parooliga, mille leiab, kui mõnes matemaatika-informaatikateaduskonna arvutiklassis vaadata kataloogi (\\math.ut.ee\materjalid) M:\os\wikiparoolid ja sealt oma UT kasutajanimelisse faili.

UT traadivõrgus olevast Windowsi arvutist saab võrgukoha \\math.ut.ee\materjalid külge ühendada. Käsurealt M: ketta külgeühendamiseks kasuta käsku:
net use M: \\math.ut.ee\materjalid /user:DOMENIS\kasutajanimi

Failile pääseb ka ligi, kui teha ssh (näiteks kasutades Putty klienti või Linuxis ssh kasutajanimi@math.ut.ee) ühendus serverisse math.ut.ee ja seal minna kataloogi (kasuta käsku):
cd /export/math/samba/materjalid/os/wikiparoolid/
Faili (näites faili.nimi) sisu kuvamiseks kasuta käsku:
cat faili.nimi

  • Sellelt lehelt saab alla laadida programmi Putty

Osalejad praktikumirühmade kaupa

1. rühm E12

  1. arvuti 1
  2. arvuti 2
  3. Silver Mikk arvuti 3
  4. Aleksei Rozmõslov arvuti 4
  5. Mari-Liis Soomets arvuti 5
  6. Andre Liima? arvuti 7
  7. Martin Tamm arvuti 8
  8. Madis Heinsoo? arvuti 9
  9. Tormi Talv arvuti 10
  10. Janar Sell arvuti 11
  11. Karl-Andreas Luik arvuti 12
  12. arvuti 13
  13. arvuti 14
  14. arvuti 15
  15. Mikhail Zakharov arvuti 16

---

  1. Eva-Mari Luts arvuti -
  2. Kanni Reimann? arvuti -

2. rühm E14

  1. Targo Holsting arvuti 1
  2. Georg Berendsen? arvuti 2
  3. Pavel Baranov arvuti 3
  4. Priit Rinken? arvuti 4
  5. Rauno Moisto arvuti 5
  6. Keit Lamp arvuti 7
  7. Mari Allik arvuti 8
  8. Joosep Raudsik arvuti 9
  9. Vootele Rõtov arvuti 10
  10. Andres Nirk arvuti 11
  11. Stenver Jerkku arvuti 12
  12. Taniel Põld arvuti 13
  13. Karl Ranna arvuti 14
  14. Anton Dubov? arvuti 15
  15. arvuti 16

---

  1. Juhan Trink? arvuti -

3. rühm T12

  1. Pärt Erikson arvuti 1
  2. Johannes Ait arvuti 2
  3. Liis Ojokas arvuti 3
  4. Joosep Kibal arvuti 4
  5. Heiki Pärn arvuti 5
  6. Jaan Tohver arvuti 7
  7. Sven Elvelt arvuti 8
  8. Toomas Ender arvuti 9
  9. Jaak Unt arvuti 10
  10. Kristi Helekivi arvuti 11
  11. Karl Tarbe arvuti 12
  12. Astrid Haas arvuti 13
  13. Nora Roosileht arvuti 14
  14. Konstantin Arutjunov arvuti 15
  15. Janek Pello arvuti 16

4. rühm T14

  1. Rasmus Koorits arvuti 1
  2. Marko Talve arvuti 2
  3. Gustav Amer arvuti 3
  4. Vladislav Bezrukov arvuti 4
  5. Viktor Karabut arvuti 5
  6. Igor Vassilevski arvuti 7
  7. Getter Madison arvuti 8
  8. Ilya Ivanov arvuti 9
  9. Jaanika Karp arvuti 10
  10. Erik Salm arvuti 11
  11. Külliki Otsa arvuti 12
  12. Jevgeni Savostkin arvuti 13
  13. Erki Kaljapulk arvuti 14
  14. Kristjan Kanarbik arvuti 15
  15. Sandra Demitševa arvuti 16